Ferforje Bahçe Giriş Kapıları Tasarımlarımız

Dost Demir Doğrama

Bahçeden girişi olan ev işyeri bina gibi yerlerde sıkça kullanılan Ferforje bahçe giriş kapıları görsellik katıyor. Her türlü modelde ve ölçüde üretilebilen kapılar kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilebiliyor. Evlerin ve apartmanların dış dünyaya açılan kapıları aynı zamanda göz zevkine de hitap ediyor. Çeşitli tasarımlar ile üretilebilen kapılar istenilen renge de boyanabiliyor. ferforje bahçe giriş kapı modelleri sağlam yapısı sayesinde hem iklim şartlarına hem de darbelere karşı uzun süre dayanılabiliyor.

 Hem Sağlam Hem Dekoratif

Ferforje bahçe kapıları üzerinde istenilen şekil veya motiflerle üretilebiliyor. Bu sayede yapının dekorasyonunun etkileri açık havada da sürdürülebiliyor. Simetrik ya da keskin kenarlı çeşitli ferforje motifler bir araya getirilerek bu desenler oluşturuluyor. Ortaya çıkarılan bu desenlerin üzerine, bakır, altın barak, küf yeşili, vs eskitme boyalar kullanarak.  bahçe kapıları dikkat çekici bir hale getiriliyor. Büyük bahçe giriş kapı modelleri genellikle ağır olabiliyor. Bu yüzden büyük kapıları raylı sistem uygulanabiliyor,  Bunun dışında tekerlek ya da bahçe kapı motoru sayesinde büyük kapıların daha kolay bir şekilde kullanılabilmesi sağlanıyor. Otomatik bahçe kapı sistemleri sayesinde kapılar uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabiliyor.

Güvenli Bir Ortam  kapı modelleri özellikle ağır şartlara dayanacak şekilde üretiliyor. Üzerine uygulanan elektrostatik boya sayesinde yağmur ve kar gibi zorlu iklim şartlarına ve paslanmaya karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor. Bu sayede ferforje bahçe kapı modelleri bir kere yaptırıldıktan sonra uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor.